| Raducanu1996 a întrebat:

Sall, spuneti-mi si mie va rog Nokia 302 Asha are sistem de operatrare imi cam place telefonul daca nu recomandati-mi si mie un telefon de le Orange bun dar si mai ieftin cu sistem de operare.

3 răspunsuri:
| SRDC a răspuns:

Orice telefon are un sistem de operare, altfel nu ar functiona, descrie ce exact cauti tu?

| Raducanu1996 explică (pentru SRDC):

Asa e scuze stiam asta nu m-am exprimat bine vream sa spun sa aiba si el de exemplu android sau altceva destul de bun incat sa imi ruleze aplicatiile daca intelegi dar sa fie si rezistent(si putin ieftin)laughing)

| SRDC a răspuns (pentru Raducanu1996):

Eu iti recomand un Samsung galaxy mini, cel mai ieftin telefon cu android, gps, agps, etc...