| nush95 a întrebat:

Sall...
sunt cateva siteuri care nu merg pe calculatoru meu...am incercat cu internet explorer, mozilla firefox, google chrome dar nimic.
am verificat la alte calculatoare, iar acolo merg aceste siteuri.
ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La ce detalii ai dat primesti ajutor pe masura! Cu ce sa te ajute cineva? (despre ce site-uri este vorba?, poate ai control parental, poate sunt setate din proxy sa nu poti intra pe ele, poate...dar nu-mi mai dau cu parerea... )