| zubbyzu a întrebat:

Care este cel mai bun browser de internet: Internet Explorer, Mozilla Firefox sau Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| CineTeCrezi a răspuns:

Ti-le pun in ordine :
1. Google Chrome (cel mai bun si rapid)
2.Mozila Firefox (Bunicel)
3Internet Explorer ( Varza)

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca ultimele variante stabile (IE 9, MF 11 si GC 18) sunt cam la egalitate, fiecare are cate ceva mai bun. Numai bine!

| Magnifico a răspuns:

Acum depinde ce iti place si tie...eu folosesc Opera si Internet Explorer...cred ca Internet Explorer este cel mai bun browser din toate cele enumerate de tinehappy

| ClauCS99 a răspuns:

Cel mai bun e Google Chrome are traducere viteza mare tot felul de optiuni si se deschide foarte repede(cel putin mie).

| danielutzudani a răspuns:

Eu cred ca Google Chrome.Merge si Internet Explorer.

| catalin67 a răspuns:

Safari