| D3xteR a întrebat:

Sall TPU
am nevoie urg de ajutor
cand postez ceva pe facebook dedesubt sub mine scrie acum 1-2-3-4 minute in Cluj-Napoca I don't want to see nu sunt din cluj-napoca
va rog frumos ajutati-ma sa scap de chestia asta.

2 răspunsuri:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Asa patesc si eu. Probabil ca si tu ai internet de la UPC. Eu am de la UPC si sunt sigur ca ei au serverele in Cluj Napoca si atunci de aceea apare acea tampenie.

| zumzyzumzy a răspuns:

Intra peprofilul tau apoi intra acolo unde ai datele despre tine si scrie de unde esti. (poti scrie sat sau oras).