| D3xteR a întrebat:

am o problema mare mare
deci daca postez ceva pe facebook dedesubt supt mine scrie langa cluj napoca I don't want to see ma innebunit chestia asta
cum scap de ea?
pls ajutati-ma.
nu am k traiesc in cluj napoca nu am nimic legat dar nujh dc imi apare
dau funda care ma lamureste

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa un print screen si posteaza-l aici sa vad despre ce este vorba (ma gandesc la un virus dar nu ma pronunt pana la print)

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| D3xteR explică (pentru neluL):

Http://iceimg.com/i/25/3e/ccfa27eec6.png
uite X(
imi zice uneori langa si uneori in X_X
ajuta-ma pls dau funda.

| neluL a răspuns (pentru D3xteR):

Ai activat optiunea aceea cu telefonul. Ma gandeam ca este altceva. Trebuie dezactivata optiunea cu telefonul si nu iti mai apare locatia.O gasesti aici https://www.facebook.com/settings?tab=mobile

| D3xteR explică (pentru neluL):

Si cum fac sa scap?

| neluL a răspuns (pentru D3xteR):

Ai activata aplicatia Facebook Places din telefon. Nu mai scrie de pe telefon si nu iti mai arata locatia.

| D3xteR explică (pentru neluL):

Frate tot langa cluj napoca imi apare
explicami cum scap, cum sterg happy

| neluL a răspuns (pentru D3xteR):

Cand iti apare? Cand scrii de pe telefon sau de pe pc?

| D3xteR explică (pentru neluL):

Pc.

| neluL a răspuns (pentru D3xteR):

Intra la setarile contului->aplicatii si spune-mi ce aplicatii ai!

| D3xteR explică (pentru neluL):

Frate da-mi id.ul tau o sa discutam mai usor
pls vreau sa scap de chestia asta.

| neluL a răspuns (pentru D3xteR):

Nu folosesc messenger si nici alte chaturi.

| D3xteR explică (pentru neluL):

Urat.
ai facebook?