| vanessa12345 a întrebat:

happy Am o mica problema la calculator... am certificatu http expirat. Ce sa fac? Nu imi merge facebook si alte site-ul de acest gen crying Funda urgent!

Răspuns Câştigător
| schmoll a răspuns:

Schimba data si ora.asigura-te ca este cea de astazi

| vanessa12345 explică (pentru schmoll):

Tot nu merge. sa dau restart?

| schmoll a răspuns (pentru vanessa12345):

Da,teoretic trebuie din prima, pune o data din viitor, daca e indepartata sistemul nu poate procesa asta

| vanessa12345 explică (pentru schmoll):

Multumesc mult, acum functioneaza!

| schmoll a răspuns (pentru vanessa12345):

Ma bucur ca te-am putut ajuta! o seara frumoasa!

6 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Pff...asta nu se poate rezolva decat printr-un update la sistem! Sau pune o data indepartata(din trecut) si vezi daca asa merge!

| vanessa12345 explică (pentru MCG):

Cum se face acest updape de sistem? eu acum dau updape la antivirus. nu stiu daca asa se face (nu ma prea pricep la asta. sad )