| Seby_9742 a întrebat:

Am o problema cu site-ul facebook... de ieri tot imi zice in continuu ca este o problema de la site. Asa ca am intrat pe facebook de pe tableta si imi merge facebook-ul. oare de e calculator nu imi merge? Cel mai bun raspuns primeste funda! Si scuzati categoria. Stiu ca categoria asta e cea mai folosita

3 răspunsuri:
| Visionfree a răspuns:

Conecteaza-te de pe
http://m.facebook.com
dupa care intra pe varianta obisnuita a site-ului

| zuzyalecsutza a răspuns:

Pai si la mine a facut la fel, dar tu de pe calculator pe facebook ramai logat sau te deconectezi? ca in cazul in care te deconectezi s-ar putea sa fie de la site lor dar incearca sa intri si de pe mozila sau in caz contrar de pe chrome

| SicaSkillz a răspuns (pentru zuzyalecsutza):

Daca nu se deconecteaza risca diferite atacuri in cazul in care nu este langa PC, si nu neaparat de la cei din lumea reala. happy
Cat despre problema, incearca sa stergi cookiurile browserului.