| Robyyyy96 a întrebat:

Am o problema cu imprimanta. Am o imprimanta Canon PIXMA MP495 si am reumplut cartusul! Totul e bine, printez poze, scanez etc. dar lumina unde scrie C SI B ramane portocalie si nu stiu ce sa fac! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Asa o sa faca pana cand schimbi cartusul ( sa cumperi unul nou, nu sa il umpli), face asa pentru ca imprimanta nu recunoaste cartusul si il "vede" tot gol. Daca o sa iti cumperi altul nou, nu o sa mai apara luminata aia la b sau la c pentru cel color.