| Go3 a întrebat:

Sall tpu.am o problema cum imi pun bluetooth pe calculator si daca pot trimiti si pe mobil melodii sau altele.va rog ajutati-ma dau funda promit

2 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Cu cablu USB sau stick de bluetooth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie stick bluetooth costa in jur de 20 lei, 30 lei si trimiti melodii, poze, videoclipuri etc. prin bluetooth la fel cum trimiti de pe un telefon pe altul. Sau prin cablu de date costa cam tot 20 lei, 30 lei e simplu cu cablu de date dai copy paste. Si mai ai o varianta prin cardul de la telefon insa iti trebuie adaptor costa cam tot la fel.