| kafalanu a întrebat:

am si eu o problema cu un cont de adsense!
imi cere asta >---Pentru a finaliza solicitarea de a afișa anunțuri pe site, trebuie să implementați codul de anunț în www.blogguer.com. Solicitarea de actualizare poate fi examinată numai după ce codul de anunț înregistrează afișări în domeniul respectiv. Aflați mai multe.

si nu stiu ce sa ii fac?

ma poare ajuta cineva?

1 răspuns:
| ponturi a răspuns:

Ai un blog, atunci codul adsense trebuie implementat acolo.Nu este foarte greu de făcut eventual revin cu detalii cum să faci asta.