| costel121 a întrebat:

am un laptop lenovo B570: 4gb ram placa video de 1024 mb...windows 7 si cand intru pe youtube si dau pe full screen se face ecranu negru dar cand nu e pe full scren merge perfect toate componentele merg daca stiti cum sa remediez problema va rog sa ma ajutati

8 răspunsuri:
| florynyk92 a răspuns:

Probabil e de la Adobe flash player! Reinstaleaza flash player si daca iti face tot la fel incearca un update la driverul placi video! succes!

| costel121 explică (pentru florynyk92):

Laptop-ul e nou l-am luat de 4 zile

| Dvmasster1 a răspuns:

Pune pe pauză video-ul, dă-l pe ecran complet(full screen) și așteaptă până se încarcă și începe să ruleze.

| danorp a răspuns:

Stiu eu ai nVIDIA? daca nu ai atunci gasestio pe net sau ia-ti placa video

| danorp a răspuns:

Iti trebuie nVIDIA. sau parametri pentru videoplaca... daca ai tot instalat trebuie de dat REFRES la toat paramatrii de la placa

| danorp a răspuns:

Dai refres la toti parametrii de la videoplaca. apropo in jocuri merge bine?

| costel121 explică (pentru danorp):

In jocuri merge perfect 100% ok nu merge in reluare deloc se vad toate detaliile puse la maxim

| danorp a răspuns (pentru costel121):

Atunci incearca sa instaleazi reader flash adode poate sa fie de la asta.