| paul365 a întrebat:

Astazi vreau sa inregistrez de pe un site local o emisiune video pe care vreau sa o pun pe un DVD.Vreau un program cu care as putea face acest lucru.

P.S. Vreau sa aiba si sunet. funda

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu poti sa inregistrezi trasmisiunile live ale unui post tv, ci numai acele care sunt inregistrate si puse pe site, ca videoclipuri. Cu niciun program de download nu poti face asa ceva.

| R3DAOT a răspuns:

Sau cu un program pentru captura ecran happy

| Mada_Vasilescu_1985 a răspuns:

Poti downloada clipul respectiv cu o extensie a mozzila numita `downloadhelper` care se si instaleaza foarte usor. firefox-add-ons -scrii in casuta de cautare download helper si vei gasi mai multe optiuni o vei instala pe cea care are ca imagine 3 bile unite.dai un restart mozzila dupa care intri pe site-ul pe care e clipul in timp ce vizionezi clipul acele bile se vor toti si vor prinde o culoare mia aprinsa dai click pe ele si selectezi download dupa care selectezi folderul in care vrei sa se salveze ...mai simplu de atat nu se poate bafta!