| Vendetta47 a întrebat:

Azi am vrut sa-mi pun iPodul(touch 3g)la incarcat cu cablu de date si...sa incarcat putin(3 la suta laughing ) apoi mi-a aparut pe ecrar un triunghi galben pe care scrie "Incarcarea nu este admisa cu acest accesoriu".Va rog ce trebuie sa fac. FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu ai incarcator original asa se intampla, este vina dock-ului / cablului! Conecteaza-l in spatele calculatorului in alta mufa. Si daca ai instalat vreo aplicatie recent ->dezinstaleaz-o e posibil sa fie de la ea.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat