| Annca236 a întrebat:

Stie cineva de ce cand pun telefonul la incarcat [iphone 4] imi apare "Incarcarea nu este admisa cu acest accesoriu"? merge sa-l incarc doar la laptop. va rog mult, daca stie cineva.

Răspuns Câştigător
| dinumario a răspuns:

Buna este o prostie baga telefonul la incarcat (el se incarca si cu aceasta prostie)

cu stima
Mario

| Annca236 explică (pentru dinumario):

Da, ai dreptate. se incarca si asa doar ca nu arata acel fulger mic pe baterie si de asta am crezut ca nu merge.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l asa si vezi daca incarca.Este incarcatorul original?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

E posibil ca acel încărcător să NU fie bun ( original )...
Dar, poţi verifica dacă se încarcă cu el; dacă nu, atunci poţi schimba încărcătorul.

Toate cele bune.