| Marry1227 a întrebat:

Cand vreau sa instalez messenger 10 imi apare urmatoarea erroare:
Yahoo Messenger is unable to download files needed for installation. PLease check firewall setting and retry installation. Imi da erroarea inainte sa intre in instalarea lui nu se instaleazasad Nu e de la windows ca am refacut si degeaba sad funda :X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Incearca o instalare offline: http://filehippo.com/......dbc88b877/

| ares8 a răspuns:

Opreste windows Firewall de la Controll Panell - Security Center si da firewall pe off happy
Succes!

| Caaty a răspuns:

Incearca sa dezactivezi firewall-ul sau sa instalezi alta versiune de YM.