| Mrwazz a întrebat:

Saptamana asta m-am apucat de sala (mi-am luat si antrenor personal) pentru a slabi si totodata pentru a-mi dezvolta muschii. Pana acum ca sa slabesc am fost pe deficit caloric iar acum antrenorul mi-a spus sa ma pun la punct cu alimentatia (sa mananc foarte bine). Problema mea este ca daca mananc foarte mult, la mine se depune foarte repede. Voi ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ce zice el, mananci pe saturate, iar apoi tragi foarte tare la sala. O sa vezi ca nu te ingrasi, atata timp cat ''muncesti'', o sa se puna doar masa musculara pe tine. Parerea mea, bafta! happy

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Sa mananci mult dar corect.Adica,sa eviti prajelile, fast foodul, dulciurile, sucurile din comert.