| bogdycamasaru a întrebat:

cine poate sa ma ajute deci am primit ban pe un forum doar ca pe ip dela net am loat aseara un program sa schimbe ip in brauzar si in jocuri dar dupa ce l-am instalat a inceput sa se miste greu procesorul sa stea la 100% si l-am dezinstalat si tot la fel ce imi spuneti sa fac eu asi dori sa resetez windosul si daca stiti cum sa resetez si windosul fara tutoriale sau lincuri externe dau funda si vot.

1 răspuns:
| bunelutu a răspuns:

Bogdanele ai facut o mare greseala programele astea de schimbat ip sunt niste virusuri cu pretext de programel.
un aip il schimbi foarte usor si scapi de ban, pur si simplu scoti mufa de la net si o bagi inapoi, ta damm si s-a schimbat
daca vrei sa testezi scrie pe google my ip dai pe primul rezultat si scrii ip pe o foaie apoi scoti mufa si faci ce ti-am spus.sia ai sa vezi case schimba.La forum s-ar putea sa fie ban permanent daca aveai cont si nu creca se rezolva doar cu scos mufa.
Acum ca ai un super virus schimba windowsu.Cred ca stii cum se schimba!