| maryantheboss1 a întrebat:

de ceva timp cand descarc un joc nu-mi mai arata extensia adica o pun eu ii dau rename si scriu de exemplu fifa 07.iso dupa numele jocului pun iso sau rar si cand incerc sal deschid prin wirar sau sa montez prin demon tools imi da o eroare:there is no application associated with the given filename extension.' this error will also be returned if you attempt to print a file that is not printable' si nu stiu ce sa-i fac sa functioneze, funda!

3 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Am mai descarcat fisiere fara extensie, si le-am dezarhivat pur si simplu cu winrar, dar fara sa redenumesc in vreun fel fisieru, ci direct.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum naiba sa functioneze daca tu ii modifici extensia? daca nu e format iso sau rar degeaba ii modific extensia ca nu ii ve modifica si formatul.

| maryantheboss1 explică (pentru suntserios):

Pai da dar eu cand il descarc nu imi apare nici o extensie nimic si ii pun eu