| marinteodora a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Maine ma duc la niste cursuri de dansuri si trebuie sa dau proba si nu stiu imi puteti da si mie un site pentru incepatori pentru a invata si eu va rog (trebuie sa invat cha cha sau latino sau salsa individual).vot si funda

5 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Pai la cursurile de dans nu invatai asa ceva? iti trebuie tutoriale?

| marinteodora explică:

Miau zis ca sa imi vada nivelul ma poti ajuta?

| mixxjim a răspuns:

Pai nivelul vor sa ti-l vada ca sa stie la ce grupa sa te repartizeze si, eventual, ce partener sa-ti aloce, nu e nicio problema daca nu stii absolut nimic, de-aia te si duci la curs de incepatori, tocmai pentru ca nu stii nimic. nu-ti face probleme, du-te linistita fara sa te stresezi acum sa inveti, ca o sa inveti la curs. daca chair vrei sa vezi ceva gasesti pe youtube cu siguranta, dai cautare dupa salsa dancing sau cha-cha dancing si sigur gasesti ceva. succes si felicitari ca mergi la un curs pentru ceva atat de frumos si elegant!

| marinteodora explică (pentru mixxjim):

Pai mi-au zis sa dansez ca sa vada ce stiu ce sa fac?

| mihaitu a răspuns:

Eu am facut 2 ani dansuri... Cand m-am dus acolo nu stiam nimic, iar dupa 2 ani dansam binisor.Iti recomand sa improvizezi. daca nu poti cauta pe Yout Tube tutoriale dans. Funda?