| robertdaniel95 a întrebat:

SAll TPU
Va rog frumos daca puteti sa-mi dati si mie un link de descarcare pentru fifa 11 pentru ca l-am descarcat si nu merge cand dau sa intru in el e ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic...mentionez ca fifa 11 demo imi merge perfect totul la high...
Sa-mi dati un link cu fifa pe care l-ati descarcat si va merge si voua.
Dau funda.
Multumesc

1 răspuns:
| vatco a răspuns:

Daca ai copiat crackul trebuie sa intri in folderul unde ai instalat jocul si sa accesezi jocul din fifa.exe, nu o sa iti deschida jocul din shortcutul creat pe desktop.