| Razvan2002 a întrebat:

Sall, vreau ca tot ce downloadez de pe google sa mi se deschida direct, exemplu downloadez un fisier word cu niste rezultate, nu vrea ca sa mai intru in locul unde se downloadeaza fisierele in pc, vreau sa se deschida direct pe ecran...

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Adica tot ce descarci de pe internet sa se duca direct pe desktop, corect? ce browser folosesti?

| Razvan2002 explică (pentru pbsolver):

Da, Opera 18

| Razvan2002 explică (pentru pbsolver):

Da. Opera

| pbsolver a răspuns:

Apasa ALT+P si ai urmatoarele sectiuni:
On startup, Default browser, Search si Downloads. Sub Downloads in dreapta apesi pe Change si dai pe prima optiune de sus care este Desktop, dai ok apoi restartezi opera si gata happy