| Merishoor a întrebat:

Sall
Vreau sa imi fac un forum frumos dar nu sti despre ce sa scriu
Imi puteti da idei
Funda+Vot?

4 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem prin care poti sa-ti creezi un Forum, Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Pasii: 1. Te inregistrezi aici: http://www.ucoz.ro/register
2. Te loghezi in Control Panel cu user-ul si parola selectate
3. Dai click pe butonul Inactive din Meniu, unde ai coloana cu optiuni in partea stanga sus - si activezi modulul Forum, dupa care alegi tema care iti place. Asta e tot! Dupa administrarea e simpla.

Mult succes!

| raduraduu a răspuns:

Poti scrie in el de ce e la mare cautare pe net si in general pe bloguri (ex:despre jocuri; anumite topuri; tot felul de stiri care ar putea parea interesante)am avut si eu blog si astea erau la cea mai mare cautare.Bafta!

| Merishoor explică (pentru raduraduu):

Dar despre ce jocuri nu prea sunt pasionat
despre ceva cum ai zis u la cea mai mare cautare da-mi idei
pls

| raduraduu a răspuns (pentru Merishoor):

Pai nu conteaza cauti pe net ceva si ce ti se pare tie mai interesant pui pe blog...nu neaparat despre ce ti-am spus eu... poti pune ce vrei