| nonny50 a întrebat:

Sall... vreau sa mi cumpar o placa video noua, am una de la ATI Radeon HD 2400 Series si vreau sa o schimb! vreau si eu cateva recomandari, tinand cont ca nu am un buget nelimitat, cam 250lei! si de ce trebuie sa tin cont cand imi cumpar una noua, am vazut sa difera DDR2, DDr3.slot nu stiu de care! cine ma poate ajuta? si cateva recomandari, mersi mt! FundoZaur!

3 răspunsuri:
| nonny50 explică:

Vreau raspunsuri p bune...eu am cerut un sfat...nu vreau povesti cu Mos Craciun!

| frdthebest a răspuns:

RECOMAND! o placa buna si destul de ieftina ar fi una ATI RADEON 4350, 512MB, DDR2, 64bit, Full HD1080p, HDMI, PCI-E :te-ar ajunge la 150RON ceva mai bun tonguelaca video Daytona nVIDIA Geforce Super+ 8400GS, 1024MB, DDR3 64bit, DVI, HDMI, PCI-E :te-ar ajunge 170RON! sper sa te ajute rasp. meu!

| MrCernea a răspuns:

rolling on the floor) hohoo hoo Santa Clause is in town 1 nu te cred ca ai 250 Lei pentru placa video iar 2. Eu unu am dat 200 Lei pe o placa videoooo Gforce 9800 GT HDMI 512MB 1GB in conc nu ti trbuiesc f multi bani pentru ce ai vrea tu brb sa mi leg pcu de calorifer laughingbaftaaa