| Mihai1765 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar tatalui meu de ziua lui o masina de tuns barba. Imi puteti face cateva recomandari? Buget 50-250lei.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E gilette fusion proglide in mall o cauti unde sant lamele de ras, merge cu baterie AA destul de buna jucaria aia. https://www.oxgadgets.com/......n-get.html

| corbulalbrosu a răspuns:

La acest pret in magazinele : Altex, Flanco, Dedeman, etc. gasesti aparate destul de bune calitativ. Marcile mai cunoscute, consacrate ar fi cele produse de firme cu traditie : Remington, Braun, BaByliss, Phillips. etc.

| Celcestietot a răspuns:

Buna. Intra pe site-urile care se ocupa cu vanzare de asemenea masinarii si uita-te la recenziile, dar si la comentariile produselor care te intereseaza, astfel iti vei face o idee, iar daca te vei duce intr-un magazin fizic, spune-i unui angajat ceea ce doresti si el iti va recomanda cel mai bun produs incadrat in limitele dorintelor tale.

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Poti sa mergi la altex si o sa gasesti multe in acest buget, la banii astia ar trebui sa fie de calitate toate.