| Dorin97 a întrebat:

Sallut TPU! As vrea un sfat:as vrea un amplificator audio pentru pc si as putea sa imi cumpar un amplificator auto si sa-l leg cumva...sau sa imi cumpar un amplificator normal...care ar fi mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu are rost sa te complici cu amplificator auto, oricum iti trebuie si boxe! si la cel auto, ce boxe pui, de masina? Cauta ori un sistem 2.1 sau 5.1 sau un amplificator (statie) de camera + 2 boxe! dat totul depinde de bugetul de care dispui! bafta!

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Boxele sunt cele mai importante. Dacă boxele sunt OK se va auzi bine chiar pe o staţie de putere mai mică.