| dariusel a întrebat:

,Am O Nelamurire, Vreau sa-mi cumpar un Amplificator Audio (Statie ) Am Vazut Una la 700Lei, Dar daca as cumpara un amplificator de masina si la-si Pune la Pc ..ar avea ceva? Asi Iesi Mai Ieftin cu cheltuiala si cum nu prea sunt bani,,...

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Il poti pune, dar iti trebuie o alimentare SERIOASA pentru amplificator. daca pui un transformator de putere mica o sa se auda obstructionat.

| mudokinss a răspuns:

Nu te incurca! de altfel nu o sa mearga, amperaj diferit si cine stie ce mai bulesti pe la pc. vrei o statie?, du-te si cumpara o statie din targ gasesti sigur si la un pret de nimic[ca e foamete mare].