| anonim_4396 a întrebat:

Salu! Vreau sa fac o fotografie din doua.Mai exact o poza de-a mea langa alta persoana.2 poze intr-una. Nu stiu cum sa ma exprim dar cred ca ati inteles. Cum pot sa o fac si ce program imi trebuie? happy

Răspuns Câştigător
| diiadiiana014 a răspuns:

Photoscape, optiunea page. :*

2 răspunsuri:
| Anndreass a răspuns:

Gresit nu-i asculta radera de tine scrie pe google pizaphappy si undeva scrie colage apesi acolo si iti arata cum vrei s-o faci din 2 din3 din 4 cum vrei tu si tu decat selectezi pozele dai save si gatahappy

| Amma196 a răspuns:

Descarc Photoscape, si dupa ce il instalezi deschide-l si sus o sa-ti apara o serie de comenzi, sa zic asa. Mergi la "PAGE" si te descurci de acolo.

FUnda