| VITALUL a întrebat:

Salult, am o problema cu hard disk-ul meu, cand vreau sa instalez windowsul imi spune ca nu se pote formata partitia, alte ori nu-l gaseste, pana sa nu am probleme cu el mi-a parea de cateva ori screenul acela in care trebuie sa astepti sau daca nu apesi o tasta si ruleaza windows-ul. Ce sa fac sa functioneze, mentionez ca am rulat pe net fara antivirus.
Astpet raspun, funda pentru cea mai buna solutie.

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Stai... daca ai probleme cu hard-disk-ul cum de ai putut sa lasi intrebaera pe TPU? pai dai o reparare de erori la (C) de obicei in (C) ce instaleaza systemul de operare My Computer-->Click dreapta pe Local Disk (C)-->Propertis-->Tools-->Check Now--
>Bifezi: Automatically fix file system si mai bifezi: Scan for and attemt recovery of bad sectors

Bafta-n continuare... hai te salut. ceau

| LoLuL a răspuns:

O problema des intalnita la harduri SATA. Incearca cu alta versiune de windows (de preferat ultima).

| VITALUL explică:

De pe alt pc logic am postat intrebarea