| cristi_6250 a întrebat:

Salut.Acum 2 saptamani mi-am scapat telefonul in apa.Totul merge oke dar nu-mi merge cardu de memorie dc? Cardul l-am bagat la 3 telefoane la ele merge.

3 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Salut eu te-as sfatui sa nu mai incerci sal repari aruncal astazi nu merge cadrul de memorie miine nu va merge tastatura poimine ecranul si tot asa ascultama eu am patit-o sper ca te-am ajutat SUCCES

| price a răspuns:

Pai de acum 2 saptamani pana acum este posibil sa fi oxidat lamelele de contact, du-l la un service sa-l curete si sa-l stearga

| R11 a răspuns:

si care e intreabrea? totusi si eu am scapat telefonul in WClaughing mai rau decat la tine, l-am uscat cu aspiratorul.laughing si ai grija de obiectele astea...cardul de memorie e chiar sensibil du-te si intereseaza-te la centrul de unde tiai cumparat cardul, ce poti face sa repari...