| Nevazutul a întrebat:

acuma cateva minute mI'am facut un cont de facebook. am incarcat 3 poze pe care le'am salvat intr-un album numit de mine,, Diverse ". cand intru in in sectiunea " Fotografiile tale " imi apar normal toate 3.Pana aici toate bune, idee e atunci ca cand incerc sa pun o poza la profil din acelea 3 aceasta imi apare in sectiunea " Fotografii de profil" cum e si normal dar de ce aceasta poza imi mai apare inca o data in sectiunea "Fotografiile tale" asta nu inteleg eu. ce pot face sa nu imi mai apara acolo, dau DUNDA

1 răspuns:
| NoOneKnow a răspuns:

IN fotografiile tale apar toate pozele tale, iar cand pui o poza de profil se copiaza in FOtografii de profil. Pori sa schimbi direct fotografia de profil fara sa pui poza in alt album