| Nevazutul a întrebat:

acuma cateva minute mI'am facut un cont de facebook. am incarcat 3 poze pe care le'am salvat intr-un album numit de mine,, Diverse ". cand intru in in sectiunea " Fotografiile tale " imi apar normal toate 3.Pana aici toate bune, idee e atunci ca cand incerc sa pun o poza la profil din acelea 3 aceasta imi apare in sectiunea " Fotografii de profil" cum e si normal dar de ce aceasta poza imi mai apare inca o data in sectiunea "Fotografiile tale" asta nu inteleg eu. ce pot face sa nu imi mai apara acolo, dau DUNDA happy

3 răspunsuri:
| mcdeliric1 a răspuns:

Pentru ca din moment ce ai setat-o ca fotografie de profil ea iti apare si in sectiunea ''Diverse'' si in ''Fotografii de profil'', iar tu cand dai la ''Fotografiile tale'' acolo iti arata toate pozele ce le ai, deia ti-o arata de 2 ori pentru ca o ai in aman2 albume. Daca vrei sa o stergi intra in albumul ''Diverse'' dai click pe poza si jos ai ''Optiuni'' si acolo ai ''Sterge aceasta fotografie''. Funda?

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Asa apare la toti big grin dar daca vrei sa nu-ti mai apara de 2 ori, dai la poza si o stergi.dar nu aia de profil big grin

| Madalyna25 a răspuns:

Nu ai ce face, așa trebuie să apară. happy