| GoX93 a întrebat:

Am 18 ani si as dori sa-mi fac un card insa nu stiu exact ce tip de card (VISA, MasterCard) si la ce banca (BRD, Raiffesen). Precizez ca vreau sa folosesc cardu pentru urmatoarele: sa pot primii alocatia, sa pot face cumparaturi online, sa pot depune bani pentru poker sau orice alt tip de joc, sa pot baga bani pe card direct la bancomat etc. Astept recomandari. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

La Ing poti depune bani la bancomat iar cadrul numit START nu percepe comisioane la absolut nicio operatiune: nici la deschidere, nici anual, nici la interogare sau retragere nici la cumparaturi. Nu e nicio smecherie la mijloc, chiar nu sunt comisioane. Isi "trag" comisioanele din alte operatiuni si de alt fel de clienti. Conteaza numai sa fie cardul START

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu am la ING, nu mi se percepe niciun fel de comision daca retrag bani de la bancomatele lor si nici comision de intretir=nere a cardului.
am card de 3 ani la ei si nu am avut niciodata probleme

| BiuL a răspuns:

Visa electron euro

| rakebackace a răspuns:

VISA de la ING sau BCR

http://rakebackace.ro - Joaca poker online cu maxim de beneficii

| AweSomee a răspuns:

Eu am Raiffesen. nu e mult comisionu.