| Sebyk11 a întrebat:

Salut am 3 telecomande universale 1-Facile smart 2-philis sru 3040 spuneti-mi si mie daca gasiti codul de la televizorul daewoo model-LT32L2 si cum sa introduc codul in telecomanda adica: dai pe butonul cutare si bagi codu 5124...

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Apeşi pentru 5 secunde butonul pe care doreşti să pui codul ( TV, Sat, CD etc ), acesta va rămâne aprins apoi introduci codul. Daewo nu este inclus în lista telecomenzii dar sigur ai acest cod la alt tip ( cu microprocesor identic ).

| Sebyk11 explică (pentru Arthur):

Astept un raspuns mult mai exact pentru a da funda big grin

| Arthur a răspuns (pentru Sebyk11):

Aşteaptă!