| unromantraditional a întrebat:

Am avast antivirus free,i-am facut update si tot ce trebuie,dar de fiecare data cand pornesc computerul imi apare ceva de genu Your antivirus might be out of date sau ca trebuie sa fac update la virus database, ca si cum nu ar fi updatata deja.E vreo problema ca apar lucrurile astea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bateria din bios descarcata cumpara alta inlocuiestel si ai scapat de problema.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu fie dereglata ora data si anul.

| unromantraditional explică (pentru anonim_4396):

Aaaa,ora si anul sunt dereglate, dar degeaba le setez, dupa ce dau restart se deregleaza iar, ce pot sa fac?

| unromantraditional explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, dar este o problema mare daca bateria din bios este descarcata? sau doar atata ca mi se deregleaza luna si ora?

| anonim_4396 a răspuns (pentru unromantraditional):

Nu e mare problema adica nu o sa ti se arda pc-ul sau laptopul din cauza asta, dar e recomandat sa-l inlocuiesti.

| unromantraditional explică (pentru anonim_4396):

Ok mersi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru unromantraditional):

Ai bateria din bios descarcata cumpara alta inlocuiestel si ai scapat de problema.