| Anonim13524 a întrebat:

Am avut pana acum 2 monitoare conectate la aceeasi unitate. Unul prin vga si altul printr-un adaptor Vga-Dvi. Problema e ca intr-o dimineata stateam pur si simplu pe Youtube si mi s-au stins monitoarele. Problema ar fi ca nu mai pot sa stau pe 2 monitoare adica merge decat unul daca incerc sa il conectez si pe celalalt mi le inchide pe amandoua. Ce as putea sa fac? Sa schimb adaptorul Dvi-Vga? Asta ar fi solutia?

1 răspuns:
| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Pune 2 placi video. Iti functiona pentru ca era o eroare la drivere dar intre timp s-a instalat un update.