| rebornfromfire a întrebat:

Salut, am de plătit o firma si trebuie sa depun banii in acel cont dar eu nu am sucursala de la acea banca la mine in oras, cum as putea face? Daca am 24 banking pot transfera in cont la alta banca?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune banii in cont si de la banca ta sau sa efectuezi o plata prin cont de la banca ta, daca ai cont curent, nu este nevoie sa ai cont la banca beneficiarului.

| KodrutZ a răspuns:

Adica ai online banking si vii cu astfel de intrebari? Misto.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam asta e scopul online banking ului