| Grigore1239 a întrebat:

Am facut un server de cs 1.6 de pe siteul asta http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html iar problema e ca atunci cand ies din programul de initializare server(hlds.exe) se inchide serverul.Cum il pot face sa stea permanent deschis?

2 răspunsuri:
| St3fan97 a răspuns:

E imposibil. trebuie sa stea deschis permanent calc ca sa mearga serverul permanent si ce zici uh k l-ai bagat pe tutoriale cs este faptul ca l-ai bagat in lista de sevrere...

Răspuns utilizator avertizat