| BlackManJe a întrebat:

Am incercat sa instalez Windows 7, si eu am un cd cu mai multe windwos-uri, adica windwos 7 pentru Asus, windwos 7 pentru Acer, etc. Calculatorul meu este Asus, si eu cand am dat sa instalez nu am ales Asus am ales: msdn, dupa ce a instalat toate alea, si-a dat un restart, si nu mai porneste nimic. Inainte cand il aprinde-am, scria marca pc-ului, adica: ASUS P5LD2-VM, si apoi mai aparea niste chestii, dar acum scrie doar ASUS P5LD2-VM, si nu mai face nimic. Am mai avut asa o data si am schimbat hard disk-ul. Va rog din tot sufletul meu, sa ma ajutati ca sunt disperat, va rog fumoscryingcryingcryingcrying. dau funda.

7 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Reia instalarea, de data asta cu kit-ul pentru Asus. Ar trebui sa functioneze.

| Kyrie a răspuns:

Cumpara-ti altul si asa e nasol xD

| Sebastian11x1 a răspuns:

Reinstaleaza windows, dar fa setarile corecte din bios

| BlackManJe explică:

Fratilor nu intelegeti. se aprinde scrie marca pc-ului si ramane asa imaginea. si nu mai pot face nici o comanda. cand dau sa intru in bios nu ma lasa, se blocheaza.

| BlackManJe explică:

Si trebuie sa il schimb?

| ClauCS99 a răspuns (pentru BlackManJe):

Petru mai bine chemi un programator sau un prieten cu ceva cunostinte totusi cred ca e dela hard dar nu vreau sa te duc in eroare.

| marian23213234 a răspuns:

E de la hard frate am mai avut un prieten cu acceasi problema. funda?