| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat la stiinte sociale si as dori sa ma transfer inainte sa incep clasa a 9-a la filologie intensiv engleza. Am medie cu muult peste ultima de acolo. Se poate? Si daca da, de ce am nevoie?
Funda.

3 răspunsuri:
| KittyKernel a răspuns:

Îmi pare rău să tr anunț, dar nu se poate.Cel puțin înainte de începerea clasei a 9-a.
În clasa a 10-a vei putea sa te transferi...
Nu înțeleg de ce nu ti-a creat o impresie bună profilul acesta, adică se aseamănă foarte bine cu filo...
Se vor face 3 ore de engleză pe săptămână, şi vei da teză din engleză.

Eu am fost repartizata la profilul acesta şi sunt super fericită. Bine, sunt conștientă că gusturile diferă, dar crede-mă nu o sa fie chiar aşa de rău...
P.S Care e media ta de admitere?

| nnbiotech a răspuns (pentru KittyKernel):

Nu o sa fac 3 ore de engleza, ci 2. E intensiv franceza.
Media este 9, 52

| nnbiotech a răspuns (pentru KittyKernel):

La mine e intensiv franceza, iar engleza e mai ok. Am media 9, 52.