| R0LL a întrebat:

Am nevoie de ajutor! As-i vrea sa trimit un colet....in Bucuresti! Este vb dp un component PC... si nu prea ma pricep la asa ceva!
Va rog frumos! Oricine ma poate ajuta sa-mi explice tot ce trebuie sa fac! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Te duci la un oficiu de fan curier, îi dai omului de la oficiu coletul cu expeditorul și destinatarul scris pe el, îi plătești banii, iar a doua zi maxim prietenul tău primește coletul acasă.
Varianta 2 presupune un oficiu poștal unde parcurgi aceiași pași.

| R0LL explică:

Prin posta as-i vrea big grin deci atunci la fel ca la fan curier?