| Onutsu a întrebat:

Salut, as avea nevoie de ajutor, vreau sa trimit un colet+bani la schimb cu un colet.cu verificare daca se poate.se poate? am nevoie de informatii.multumesc.

2 răspunsuri:
| diesel94 a răspuns:

Da se poate prin urgent curier, ai/are posibilitatea de a verifica coletul si poti pune ramburs coletul persoanei care til trimite, explicatie : nu poate ridica banii si coletul tau pana nu depune coletul lui

| Seby94 a răspuns (pentru diesel94):

Pai cum adica? eu daca trimit un colet.el il ia coletul meu si il pune pe al sau (da eu daca nu primesc ceea ce dorec in colet?) Nu exista firma care sa trimitem amandoi coletele, eu sa le verifice, dupa daca e ok sa le trimita mai departe?