| bogdan2eric a întrebat:

Salut lume.As avea si eu nevoie de ajutor... Vreau sa trimit un colet de 40 kg din Bucuresti sectorul 4 in Londra.Ma ajuta si pe mine cineva? binenteles contra cost. Multam fain

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cu ce să te ajute? Să-ți ducă cineva coletul la Londra?

Mă îndoiesc că vei găsi o persoană care:
1) Să aibă drum cu mașina la Londra în zilele următoare
2) Să fie dispusă să transporte un colet de 40kg al cărui conținut nu-l cunoaște de la un necunoscut la un alt necunoscut
3) Să poată face asta cu un cost mai mic decât costurile unei companii de curierat

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

La Posta romana. La tine in sector sau oriunde vrei.
Cu adresa completa si corecta a destinatarului. Dupa cintarire, ti se va spune si tariful.