| R0LL a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor! As vrea sa intreb este cineva care se pricepe la comenzi online de pe ebay sau amazon! Fiindca as vrea sa comand ceva si nu prea ma pricep as avea nevoie de ajutor sa-mi explice cineva cum si ce trebuie sa fac! Daca cineva se ofera sa ma ajute sa comand as fi foarte recunoscator! Multumesc!

1 răspuns:
| danni1 a răspuns:

Se poate comanda, doar e mai complicat! poti plati doar cu cardul, si transportul e foarte scump, fiindca se face cu avionul/vaporul! e destul de greu happy