| Crown a întrebat:

Salut am o întrebare dar e cât se poate de urgent!
Deci eu locuiesc în Japonia, și mi-am cumpărat,, Amazon card " în valoare de 50$, și problema e că acum nu găsesc nici-un fel de modalitate de plată cu amazon card pe officialul site, știți cumva ce să fac sau cum pot cumpăra ceva?

Răspuns Câştigător
| radu877 a răspuns:

Cand vrei sa platesti cu adevarat te intreaba de voucher, cod promo sau ce alte modalitati de plata mai au. Deci intra pe produs, da pe " cumpara", apoi vezi ce optiuni ai. Asa aiurea pe site, normal ca nu-ti arata.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

E lume bună acolo?, sau nu te bagă nimeni în seamă?