| plitan a întrebat:

Am o intrebare, Dau funda pentru raspunsul ideal, Acum recent mi-am uitat parola la facebook, Inainte puteam sa o recuperez prin e-mail dar acum nu mai am dreptul la nici o optiune, Vreau sa imi resetez parola prin cod telefon, sau email efectiv nu mai pot, Nu mai ai acces la acestea? nici metoda aceasta nu merge, Ce pot sa fac cum pot sa recuperez parola, Stiu parola de la e-mail, Dau FUNDA, Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| toghaphyboom a răspuns:

Eu vad ca se poate recupera prin e-mail. Daca nu iti arata aceasta optiunea nu ai ce face, decat sa iti creezi alt cont. Imi pare rau!

| plitan explică:

Eu stiu ca se poate dar nu stiu exact cum. astept raspuns dau funda!