| GoodLuck15 a întrebat:

Am o mare problema!
Trebuie sa scap de niste cosuri pana maine.Ce as putea folosii?

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Pana maine? Cagulă

| christall a răspuns:

Daca nu dispar, iti recomand fondul de ten.

| Anonima6789777 a răspuns:

happy NU LE SCURGE. NU LE ATINGE. Iti recomand o crema pe baza de aloe vera si propolis, macar pana maine o sa reduca roseata. Foloseste un fond de ten sau o pudra mata.

| NRazvan a răspuns:

Usturoi. Dai un catel de usturoi pe jumatate si ferci cosul proaspat stors. Pana maine se si vindeca se ai usuca. Usturoiul este un antibiotic natural si te va ajuta.

| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Pasta de dinti am vazut pe multi ca o folosesc, insa nu stiu daca pana maine iti vor disparea cosurile.