| adpowerx a întrebat:

Salut. am o pereche de Converse, si vreau pe brantul interior sa i inlocuiesc acel material crem asa, cu denim. Material de blugi. Doua intrebari:
+ exista posibilitatea transferarii culorii denimului pe sosetele albe?
+ cu ce adeziv pot face aceasta operatiune, sa nu miroasa nici urat mai apoi?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

laughing dai la jalea,is niste tenisi si de proasta calitate,aruncai ia ceva comod si bun,uite cu ce iti faci tu de lucru,cu niste stifturi.
Voi aia din RO nici acu nu pricepti cum sta treaba? Pantofi,haine trebuie sa te imbraci cu ce te simti tu bine,sa fie comode,sa te simti bine in haine,in pantofi,nu ca scrie pe ei rahat cu prune laughing poate sa scrie ce vor aia,eu trebuie sa ma simt confortabil in acei pantofi,daca nu ma simt ii arunc,ori nici nu cumpar.

Converse is numa stifturi,numa negrii se incalta cu asa ceva,aia folosesc chiar daca fac rani la picioare laughing pentru aia conteaza doar sa para altfel,nu-i intereseaza cum se simt in haine in incaltaminte.

Sa nu spui tu mie ca te simti minunat cand stai cu pantalonii in vine laughing ori cand ceva tenesi de astia rigizi si facuti aiurea iti plac dar te simti ca dracu in ei.
Acu te aapuci sa refaci sa faci upgrade la tenesii aia laughing mai bine fa tu ceva tenesi,du-te la o fabrica si poate or sa faca aia, faci si bani, asta daca te pricepi sa faci modele frumoase si comode, deci utile.

Deci sunt imbracaminte si incaltaminte care este doara de decor, utile nu-s, nu inteleg oamenii de ce poarta asa ceva laughing