| Th3Li0N a întrebat:

Salut am o problema am dat o comanta de pe net imi fine si a zis ca in maxim 2 zile pachetul e la mine ca imi trimite prin curier si inca nu a sosit oare lucreaza in weekand? sau imi va veni luni?

4 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Mama lucreaza la posta.Nu se pun decat zilele lucratoare.Mai bine luai prin posta ca nu te costa nimic in plus, doar 30 de bani pe fiecare zi in care nu vi sa il iei. Funda?

| Answer17 a răspuns:

Depinde, eu odata am comandat duminica seara si pe site scria ca termenul maxim in care il voi primi este de 48 de ore si l-am primit abia vineri pe la amiaza asa ca nu iti face griji ca il vei primi doar ca duminica sigur nu lucreaza curieri. FUNDA?

| Th3Li0N explică (pentru Answer17):

MS dar stiu ca duminica nu imi vine dar ziceti-mi daca lucreaza in weekand sau daca nu lucreaza oare voi primi luni?

| Answer17 a răspuns (pentru Th3Li0N):

Nu stiu sigur dar mi se pare ca nu lucreaza in weekend, lucreaza pe program de gravida laughing)) dar poate sa-ti soseasca luni! sau poate nu! dar ca sa te convingi ai putea sa suni la firma de curierat respectiva, le spui numele, ca trebuia sa primesti un colet si nu l-ai primit si intrebi cand il vei primi.