| Fl4V1US a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul, mi-a dat odata acel blu si de atunci câteodată imi pornește si dupa ce navighez vreo 5-10 mi se blocheaza du nu ii mai pot face nimic dc sa ii dau restart, iar cateodata cand incerc sa il pornesc doar incepe sa porneasca dar nu imi apare nimic pe monitor. Ce ar putea avea?
Dau funda celui care imi rezolva problema!

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Spune mi ce componente ai, si cat de vechi e pc ul.

| Cornel156 a răspuns:

Este o posibila problema a windows-ului, sau a componentelor.
Iti recomand o reinstalare a windows-ului. Daca problema persista, trimite unitatea la un specialist.