| Andrew19 a întrebat:

Salut. Am o problema cu contul meu de facebook se pare ca, mi se da share la tot felul de lucruri (Ex.:X-ulesc shared x,y, z) si eu nu am dat share la acele lucruri si in fiecare zi contul meu "vrajit" da share la ceva nou. Ma poate ajuta cineva ca sa rezolv aceasta problema?

1 răspuns:
| Ronah a răspuns:

Ai acordat unor aplicații dreptul să posteze în locul tău. Ca să dezactivezi intră la: Setările contului -> Aplicații, și șterge, editează ce drepturi are fiecare.